ישראלים טובים למען העסקים בישראל

ישראלים טובים מאפשר לכם, כבעלות ובעלי עסקים, למכור מוצרים ולהיחשף למגוון רחב של לקוחות – פרטיים וארגונים. כפלטפורמה דיגיטלית שמאגדת עסקים רבים, תוכלו ליהנות מיתרון לגודל בכל הקשור לחשיפה למוצר שלכם וליכולות המכירה והשיווק. 
 
איך זה עובד?
כל העסקים שמצטרפים לאתר, זוכים לעמוד סחר ייעודי בו יופיע הסיפור של העסק וכן קטלוג מוצרים. המוצרים והסיפור יועלו על ידכם באמצעות ממשק קל לשימוש.
בתמורה לדמי ניהול שנגבים רק ממכירה בפועל, אנחנו פועלים לשווק ולחשוף את האתר והמוצרים השונים, נבצע את הסליקה של העסק ואתם – רק תדאגו לטיפול בהזמנות והמשלוחים, ושהלקוחות יהיו מרוצים.
 
איזה מוצרים אפשר למכור באמצעות האתר?
מוצרים פיזיים: מוצרי מזון ושתיה, מתנות, פרחים, תכשיטים, לבוש והנעלה, ספרים ועוד.
שירותים: סדנאות, הופעות (מוזיקה/הצגות/סטנד-אפ), מסעדות, הרצאות, טיולים וסיורים ועוד.
 

איך קונים באתר?

  • רכישת מוצר

  • רכישה באמצעות שובר דיגיטלי (אין לכם שובר כזה? אל דאגה, זה חלק מהשירות שלנו)

  • רכישה באמצעות גיפט קארד ישראלים טובים. הגיפט קארד יירכש על ידי חברות וארגונים גדולים ויינתן לעובדים למימוש באתר בכדי לחזק את העסקים בישראל ולאפשר לכם להיחשף לכוח קניה משמעותי.

 

כמה זה עולה?

אנחנו מאמינים בשותפות. ההצלחה שלך, היא ההצלחה שלנו.

לכן, 500 העסקים הראשונים שיצטרפו ייהנו מפטור מדמי הקמה ומדמי אחסנה חודשיים, לשנתיים הראשונות.

 

אז מה כן?

מתוך ההכנסות בפועל, שיועברו אליכם אחת לחודש, נגבה דמי ניהול בסך 9.5% + 1.4% דמי סליקה. דמי הניהול כוללים שירות לקוחות ותמיכה עבורכם ועבור הלקוחות שלכם. כך שמבחינתכם, אין הוצאות מעבר למוצר והמשלוח. דמי הניהול ישמשו אותנו לשיווק ופרסום המיזם, להקמת קהילה שתתמוך ותקדם אתכם, ואנחנו גם נתחזק את הפלטפורמה, נוסיף פיצ'רים חדשים ועוד ועוד.

אם תרצו להוריד את המוצרים שלכם מהאתר - תוכלו לעשות זאת בכל שלב. הדבר היחיד שנבקש הוא שתעמדו בהתחייבויות של מוצרים שכבר נרכשו, כי כולנו רוצים לשמור על הלקוחות מרוצים :)

כחלק מתפיסת האחריות החברתית שלנו, יתרום ישראלים טובים 10% מהכנסותיו לעמותות שייבחרו באמצעות סקר שיתקיים אחת לרבעון בין העסקים החברים בפלטפורמה וחברי ועדה מייעצת. במילים אחרות, כל מי שירכוש מכם יידע שחלק מההכנסות של המוצר נתרמות לעמותות. כך, אנו מאמינים שכולנו נזכה לעשות משהו טוב.

יודגש כי אין בהגשת הבקשה התחייבות מצד ישראלים טובים לצירוף לפלטפורמה. אנו ניצור קשר עם עסקים שיימצאו מתאימים.

בקשת הצטרפות